|
|
| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | FON-1205B |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | US $3.18-22.42 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
| Modeli | FON-1205B |
|---|---|
| Maksimum Şarj Akımı | 5A |
| Geçerli Akü Gerilimi (DC) | 12V |
| Giriş Gerilimi | 180V/230V |
| Nominal Frekans | 47~63Hz |
| Görüntüleme Yöntemi | Gösterge ışığı |
| Tam Yük Verimliliği | >%90 |
| Şarj Modu | Üç fazlı |