| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | FON-20A+ |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | US $3.18-22.42 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
| Modeli | FON-20A+ |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | AC150V~250V 50/60Hz |
| Şarj Gerilimi | 12V/24V |
| Sabit Akım Şarj Akımı | 10A±10% |
| Sabit Akım Şarj Gerilimi | 13,7/27,4V±0,4V |
| Sabit Gerilim Şarj Gerilimi | 14,4/28,8V±0,4V |
| Boyut (mm) | 185*120*68 |
| Ağırlık (Kg) | 0,75 |