| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | Fon-10a+ |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | US $3.18-22.42 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
| Modeli | FON-10A+ |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | AC 150V-250V 50/60Hz |
| Şarj Gerilimi | 6V/12V |
| Sabit Akım Şarj Akımı | 10A ±%10 |
| Sabit Akım Şarj Gerilimi | 6,8/13,7V ±0,3V |
| Sabit Gerilim Şarj Gerilimi | 7,2/14,4V ±0,4V |
| Boyutlar (mm) | 130*96*60 |
| Ağırlık (Kg) | 10.4 |
İlk şarj:Şarj akımı değerinin dijital ekranı büyüktür. Şarj süresi arttıkça şarj akımı göstergesi azalır.
Gecikme Ücreti:Dijital ekranda şarj akımı 1A'den az olduğunda pil tamamen şarj olmuştur. Optimum sonuçlar için 1-2 saat boyunca yüzdürme şarjına devam edin.
Sunchonglic, güneş enerjisi fotovoltaik ürünlerinde 20 yılı aşkın deneyime sahip köklü bir üreticidir. Ürün yelpazemiz güneş enerjisi invertörlerini, AGM/GEL kurşun asit akü şarj cihazlarını, güneş enerjisi şarj kontrol cihazlarını ve komple güneş sistemlerini içerir.