| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | FMA-2430A |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | US $3.18-22.42 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
| Modeli | FMA-2430A |
| Giriş Gerilimi | AC 220V ±%10 50Hz |
| Nominal güç | 24V |
| Sabit Şarj Akımı | 30A±5% |
| Sabit Şarj Gerilimi | 29-29.6V |
| Değişken voltaj | 27,5V |
| Şarj modu | Üç adım |