| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | FMA-1210A'lar |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | US $3.18-22.42 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
| Modeli | FMA-1210AS |
| Giriş Gerilimi | AC 150V-250V |
| Nominal Gerilim | 12V |
| Sabit Şarj Akımı | 10A ±%5 |
| Sabit Şarj Gerilimi | 14.5-14.8V |
| Yüzen Gerilim | 13.8V |
| Şarj Modu | Üç adımlı |