| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | FMA-1230A |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | US $3.18-22.42 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
AGM, GEL ve Kurşun-Asit Pilleri ile uyumlu dört aşamalı bir şarj sürecine sahip, hafif ve taşınabilir olmak için tasarlanmıştır.
Akıllı 30A 12V Gel Pil Şarj cihazı, EV güç pilleri için tasarlanmış akıllı dört fazlı şarj sistemi ile, en son yumuşak anahtar teknolojisini ve tam bir güvenlik koruması setini entegre ederek.
| Model | FMA-1230A |
|---|---|
| Şarj akımı | 30A |
| Giriş Voltajı | AC220V ± 10% 50Hz |
| Adlık Voltaj | 12V |
| Sabit Şarj Akımı | 30A±5% |
| Sabit Şarj Voltajı | 14.5-14.8V |
| Değişen Voltaj | 13.8V |
| Şarj Modu | Dört adım |
Sunchonglic, güneş fotovoltaik çözümleri konusunda 10 yıldan fazla deneyime sahip profesyonel bir üretici.Güneş şarj kontrol cihazlarıOptimize edilmiş Avrupa dağıtım ağlarıyla uygun maliyetli, sürdürülebilir enerji çözümleri sunuyoruz.
Güneş enerjisi fotovoltaik ürünlerinde 20 yıldan fazla tecrübemiz var.Güç invertörleri, batarya şarj cihazları, güneş kontrol cihazları ve tam güneş sistemleri.
İhtiyaçlarınızı ekibimizle paylaşın ve ihtiyaçlarınız için en uygun ürünü öneririz.
Diğer ödeme yöntemleri arasında T / T ve Ticaret Güvencesi'ni kabul ediyoruz.
EXW, FOB, CIF ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli fiyat şartları sunuyoruz.
Sunchonglic markası ürünlerimiz öncelikle Güneydoğu Asya, Afrika ve Orta Doğu'ya ihraç edilir.
Ürünlerimiz, değişen ekonomik ve sosyal taleplere etkili bir şekilde adapte olarak, dünya çapında müşterilerden yaygın bir tanınma ve güven kazandı.Dünya çapında hem mevcut hem de potansiyel ortakları ortak refah için ortaklıklar kurmak için bizimle işbirliği yapmaya samimiyetle davet ediyoruz.!