|
|
| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | FMA-1250A |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | US $3.18-22.42 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
FMA serisi kurşun asitli pil şarj cihazı, elektrikli araçlarda ve ekipmanlarda kullanılan güç pilleri için profesyonelce tasarlanmıştır.kolay kurulum, yüksek dönüşüm verimliliği, istikrarlı çıkış akımı, büyük kapasite, yüksek güvenilirlik ve uzun hizmet ömrü.
| Model | FMA-1250A |
|---|---|
| İsimlendirilmiş sıklık | 47-63HZ |
| Giriş Voltajı | AC220V ± 10% 50Hz |
| Adlık Voltaj | 12V |
| Sabit Şarj Akımı | 50A±5% |
| Sabit Şarj Voltajı | 14.5-14.8V |
| Değişen Voltaj | 14.7V |
| Şarj Modu | Dört adım |
| Sıcaklık aralığı | -40~+105°C |
| Tam yük verimlilik | ≥87% |
| Güç faktörü | ≥ 0.85 |
Şarj cihazının içinde yüksek voltaj bulunur. Onarım için satıcıya veya üreticisine başvurun. Yetkili profesyonel bakım personeli olmadıkça açmayın veya onarım yapmaya çalışmayın.
Şarj cihazının iyi havalandırılmış bir ortamda yerleştirilmesini sağlayın. Nemli, yüksek sıcaklıkta veya yanıcı / patlayıcı ortamlarda kullanmayın.
Sunchonglic, Güneş Enerjisi Fotovoltaik Ürünlerinde 20 yıldan fazla deneyime sahip kurulmuş bir üretici.,Güneş Şarj Kontrolörleri ve Tam Güneş Sistemleri.
Ürünlerimiz, değişen ekonomik ve sosyal taleplere etkili bir şekilde adapte olarak, dünya çapında müşterilerden yaygın bir tanınma ve güven kazandı.Hem mevcut hem de potansiyel ortakları ortak refah için ortaklıklar kurmak için bizimle işbirliği yapmaya samimiyetle davet ediyoruz.!