| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | DC-1210A |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | US $3.18-22.42 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
| Model | DC-1210A |
|---|---|
| Giriş Voltajı | 180V/240V |
| Pil Voltajı (DC) | 12V |
| Maksimum Şarj Voltajı | 14.7V |
| Maksimum şarj akımı | 10A |
| Gösterim Yöntemi | Dijital |
| AC Giriş Frekansı | 47-63Hz |
| Şarj Modu | Üç fazlı |
| Tam yük verimliliği | >90% |
| Boyutları | 48 çarpı 31 çarpı 39.5 |
| Brüt Ağırlık/CTN (Kg) | 18.65KG |
| Sertifikasyon | ISO, CTA, CE |