|
|
| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | FB-500C |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | US $16.75-30.19 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
• Bu inverter, değiştirilmiş sinüs dalgası çıkışı ile DC voltajını AC voltajına dönüştürür.
• Dört uyarlanabilir çıkış sağlar: iki evrensel priz ve iki AC priz.
• Hareket halindeyken mobil cihazları güçlendirmek için çift USB şarj portu yerleştirilmiştir.
• Birim, iki fonksiyonu bir a güneş inverterine ek olarak 10A şarj cihazına birleştirir.
• Dijital cihazlar, ofis aletleri, kompakt ev elektronikleri ve taşınabilir elektrikli aletler için uygundur.
![]()
| Model | FB-500C |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | 220V |
| Zirve Gücü | 500VA |
| Sıklık | 50Hz |
| Giriş Voltajı | AC220V~230V |
| Şarj akımı | 10A |
| Dalga şekli | Değiştirilmiş Sinüs Dalgası |
| Soket Yapılandırması | Çift evrensel soket & Çift AC soket & Çift USB çıkışı |