|
|
| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | MPPT-80A (12V-60V) |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | US $11.15-178.34 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
12V/24V/48V/60V akü sistemleriyle uyumlu
Maks. MPPT PV dizi çalışma voltajı: 180V DC
Yüzde 97'ye varan dönüşüm verimliliği ile gelişmiş MPPT teknolojisine sahiptir
Etkili maksimum güç noktası takibi için hızlı I-V eğrisi taraması
Çeşitli akü türlerini destekler: sızdırmaz, jel, sulu kurşun-asit ve lityum serisi
Aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı yük ve kısa devre dahil tam koruma
![]()
| Model | 60A/80A |
|---|---|
| Şarj Modu | MPPT otomatik maksimum güç takibi |
| Şarj Yöntemi | MPPT maksimum gücü izler, hızlı şarj, dengeli şarj ve şamandıra şarjı |
| Akü Tipleri | Kurşun Asit: 12V/24V/48V/60V Otomatik+Ayarlanabilir Jel: 12V/24V/48V/60V LifePo4: Tek voltaj 3.2* dizi sayısı (2-45 dizi ayarlanabilir) Li-ion: Tek voltaj 3.7* dizi sayısı (2-45 dizi ayarlanabilir) KULLANICI: Eşit şarj, şamandıra şarjı ve DC deşarjı için ayarlanabilir limit voltajı: 8V-170V |
| Lityum Akü Aktivasyonu | Fotovoltaik giriş ile şarj voltajı vardır (lityum aküyü aktive eder), akü olmadan DC çıkışı kullanılabilir |
| PV Maksimum Açık Devre Giriş Voltajı | 0-180V |
| Şarj Akımı | 0-60A / 0-80A (ayarlanabilir) |
| Şarj Başlangıcı | PV voltajı akü voltajından +3V daha fazladır (yağmurlu günlerde düşük akımlı şarj) |
| Doğrudan Şarj Akımı Çıkışı | DC sürekli çıkış 40A |
| Sıcaklık Telafisi | Akü ömrünü uzatmak için akü sıcaklığına göre şarj voltajını ve akımını otomatik olarak telafi eder |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 40°C |
| Koruma Seviyesi | IP21 |
| Rakım | 0-3000m |
| Ürün Boyutu | 218x265x100mm |