|
|
| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | SAA-D5000AL |
| Moq: | 5 adet |
| Fiyat: | US $7.96-18.31 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
• DC 12V'den AC 220V 5000VA güç dönüşümü
• Akıllı güç başlatma teknolojisi
• Sesli alarm ve otomatik kapanma özellikli düşük voltaj koruması
• Otomatik kapanma özellikli aşırı yük ve kısa devre koruması
• Termal kapanma güvenlik mekanizması ile muhafaza aşırı ısınma koruması
• Gelişmiş parazit önleme teknolojisi ve tam korumalı devre
• Sorunsuz çalışma için yumuşak başlatma devresi
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
Model |
SAA-D5000AL |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | AC 220V |
| Çıkış Gücü | 1700W |
| Tepe Gücü | 4000W |
| Frekans | 50Hz veya 60Hz |
| USB Çıkışı | DC 5V 1A |
| Yüksüz Akım | <0.2A |
| Çalışma Voltajı | DC 24V |
| Voltaj Aralığı | 21V-30V |
| Alarm Voltajı | 21V |
| Düşük Voltaj Koruması | 20V |
| Aşırı Voltaj Koruması | 31V |
| Verimlilik | >85% |
| Ürün Boyutu | 380*180*85mm |
| Ağırlık | 2578g |