|
|
| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | FTI-D1200B |
| Moq: | 10 adet |
| Fiyat: | US $84.62 - 86.92 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
多并联逆变器 uyumlulukElektrik talebinin artması ile esnek bir genişleme sistemine izin verir.
En gelişmiş koruma sistemine entegre.Bu, tekil ada koruma ve frekans koruma, elektrik ağının güvenliğini sağlamak.
Kullanım özel bağlantı uçları, bağlantı güvenilirliğini ve genel sistem güvenliğini artırmak için.
ve bağlantı fonksiyonuBirden fazla ters dönüştürücü daha iyi çalışabilmek için, böylece daha yüksek toplam güç çıkışını elde etmek için.
低功耗Yüksek dönüşüm verimliliği ile birlikte, maksimum enerji tasarrufu sağlandı.
智能风扇'ınİşlem gerçek zamanlı soğutma yük gücü ve sıcaklık koşullarına göre akıllı kontrol ile gerçekleştirilir.
![]()
| 模型 | FTI-D1200B |
| Çıktı gücü | 1200瓦 |
| 太阳能 elektrik pili elektrik basıncı | Vmp:35-39V,Voc:42-45V |
| 推?? 太阳能电池板功率 推?? 太阳能 elektrik pili gücü | 1000-1200瓦 |
| MPPT elektrik gerilim aralığı | 30-40伏 |
| 交流 elektrikten uzaklık | 190-260伏 |
| 网格 frekansı | 50Hz ±1% |
| 功率因数 | > 97,5% |
| MPPT verimi | >99% |
| 总失真 | % 5'ten az |
| 相移 | % 2'den az |
| dönüşüm verimliliği | % 85'den fazla |
| Maksimum verimlilik | > 89% |
| Koruma fonksiyonu | 交流过/低电压保护, giriş yüksek/ düşük elektrik basıncı koruma, yüksek sıcaklık koruma, yalnız ada koruma, frekans koruma |
| çalışma sıcaklığı | -20°C-45°C arasında |
| 防水等级 | 室内使用デザイン |
| Soğutma yöntemi | 智能风扇 kontrolü |
| 契约权 | 2-3瓦 |
| 展示 | LED + LCD ekran göstergesi |