|
|
| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | SAA-D4000BL |
| Moq: | 5 adet |
| Fiyat: | US $7.96-18.31 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
Havacılık sınıfı sessiz teknoloji + enerji tasarruflu akıllı fan
Akıllı güç başlatma sistemi
Düşük voltaj koruması ¢ sesli alarm + otomatik kapatma
Anlık durum izleme için LED ekran
Otomatik güvenli kapatma ile termal koruma
Müdahale karşıtı teknolojiye sahip tam koruma devreleri
Yumuşak başlangıç tasarımı soğuk başlangıç başarısızlıklarını ve voltaj dalgalanmalarını önler
| Model | SAA-D4000BL |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | AC 220V |
| Çıkış Gücü | 1400W |
| Zirve Gücü | 3000W |
| Sıklık | 50Hz veya 60Hz |
| USB çıkışı | DC 5V 1A |
| Yüksüz akım | <0,5A |
| Çalışma Voltajı | DC 24V |
| Voltaj aralığı | 21-30V |
| Alarm Voltajı | 21V |
| Düşük Voltaj Koruması | 20V |
| Aşırı Voltaj Koruması | 31V |
| Verimlilik | >85% |
| Ürün Boyutu | 310*130*70mm |
| Ağırlık | 1500 g |