|
|
| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | SAA-D3000BL |
| Moq: | 5 adet |
| Fiyat: | US $7.96-18.31 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
Ekranlı bu 3000W inverter, DC 24V'yi AC 220V'ye dönüştürür, değiştirilmiş bir sinüs dalga çıkışı sağlar ve çok yönlü şarj için DC 5V 1A USB portu içerir.
• Enerji tasarrufu sağlayan akıllı fanla havacılık sınıfı sessiz teknoloji
• Akıllı güç başlatma sistemi
• Sesli alarm ve otomatik kapatma ile düşük voltaj koruması
• Gerçek zamanlı durum izleme için LED ekran
• Güvenli kapatma ile aşırı sıcaklık koruması
• Kapsamlı koruma devreleri ile gelişmiş müdahale karşıtı teknoloji
• Yumuşak başlangıç devri soğuk başlangıç başarısızlıklarını önler ve voltaj düşüşlerini yönetir
| Model | SAA-D3000BL |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | AC 220V |
| Çıkış Gücü | 1200W |
| Zirve Gücü | 2400W |
| Sıklık | 50Hz veya 60Hz |
| USB çıkışı | DC 5V 1A |
| Yüksüz akım | <0,5A |
| Çalışma Voltajı | DC 24V |
| Voltaj aralığı | 21-30V |
| Alarm Voltajı | 21V |
| Düşük Voltaj Koruması | 20V |
| Aşırı Voltaj Koruması | 31V |
| Verimlilik | >85% |
| Ürün Boyutu | 300*130*70mm |
| Ağırlık | 1350 g |