| Marka Adı: | Sunchonglic |
| Model Numarası: | FMA-2430 |
| Moq: | 100 adet |
| Fiyat: | US $3.18-22.42 |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100000 adet/ay |
• İsteğe bağlı olarak OEM ve ODM hizmetleri mevcuttur
• Üç kademeli şarj modu akü performansını en üst düzeye çıkarır
• Gelişmiş PWM şarj teknolojisi entegre edilmiştir
• Elektrikli araç güç aküleri için özel olarak tasarlanmış profesyonel tasarım
• Gelişmiş yumuşak anahtar teknolojisi kompakt form faktörü ve basitleştirilmiş kurulum sağlar
• Yüksek dönüşüm verimliliği ve tutarlı çıkış akımı
• Kapsamlı koruma özellikleri: kısa devre, düşük voltaj ve aşırı sıcaklık koruması
• Uzun gecikmeli dijital sayaç, aküleri aşırı ısınma ve elektrolit kaybından kaynaklanan hasarlara karşı korur
| Model | FMA-2420A |
| Giriş Voltajı | AC 220V ±%10 50Hz |
| Nominal güç | 24V |
| Sabit Şarj Akımı | 20A±%5 |
| Sabit Şarj Voltajı | 29-29.6V |
| Yüzer voltaj | 27.5V |
| Şarj modu | Üç adımlı |